"Dobra Szkoła"

"Dobra Szkoła" – ogólnopolski dwumiesięcznik, jedyne pismo specjalistyczne o charakterze informacyjno-instruktażowym skierowane do CAŁEGO GRONA PEDAGOGICZNEGO PRACUJĄCEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ. Na łamach „Dobrej Szkoły”:

  • prawnik objaśnia zawiłości PRZEPISÓW OŚWIATOWYCH,
  • specjaliści Ministerstwa Edukacji Narodowej omawiają AKTUALNOŚCI OŚWIATOWE,
  • profesorowie, metodycy i wybitni specjaliści piszą o INNOWACJACH PEDAGOGICZNYCH.

"Dobra Szkoła" wspomaga awans zawodowy nauczycieli, udostępniając swoje łamy nauczycielom z całej Polski.

www.dobraszkolapress.pl

 

Gablotka Szkolna

Gablotka Szkolna to serwis przydatny każdej szkole. Znajdziesz tutaj bogaty wybór artykułów na tematy edukacyjne, ciekawe linki oraz oferty  księgarni, producentów, pomocy naukowych, dostawców usług szkoleniowych i turystycznych, organizatorów imprez i kampanii edukacyjnych. Codziennie publikujemy newsy o aktualnych konkursach dla uczniów, nowych projektach edukacyjnych, akcjach społecznych oraz szkoleniach, czy nowościach wydawniczych.

www.szkola.firmowa.eu

 

Magazyn "Dziecko - Najlepsza Inwestycja"Bezcenne wskazówki specjalistów dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci w wieku 0-12 lat znajdziesz w jedynym w Polsce kwartalniku parentingowym "Dziecko Najlepsza Inwestycja".

Przewodnik ten z powodzeniem łączy w sobie artykuły poradnikowe z katalogiem produktów. Zawiera też praktyczne porady dotyczące wychowania, bezpieczeństwa i rozwoju młodego człowieka.

Na ponad 200 stronach można znaleźć produkty polecane przyszłym mamom oraz cenne wskazówki dla rodziców. Wszystkie materiały redakcyjne powstały przy współpracy ekspertów. Nowa szata graficzna, przejrzysta i atrakcyjna forma prezentowania produktów sprawiają, że zakupy z Przewodnikiem stają się łatwe i przyjemne.

www.zakupydladziecka.pl/magazyn-dziecko-najlepsza-inwestycja

 


 

ORGANIZATORZY:

 

PARTNERZY:

 

PATRONI MEDIALNI:

 

REALIZATOR KONKURSU: