Sponsorzy

 

St. Majewski

Działamy nieprzerwanie od 127 lat i od początku istnienia dokładamy starań, by oferowane produkty wyróżniała wysoka jakość wykonania oraz bogate i wyszukane wzornictwo.

Jesteśmy największym producentem i dystrybutorem artykułów szkolnych na polskim rynku. Oferujemy naszym klientom ponad 1000 różnych wyrobów, w tym – produkowane od blisko wieku kredki „Bambino”, ołówki, tekstylia szkolne, a także artykuły papiernicze „Unipap”.

Sukcesywnie rozszerzamy zakres działalności. W naszych fabrykach – w Pruszkowie, Strzegomiu i w Ełku, zatrudniamy dziś ponad 300 pracowników. Jesteśmy licencjobiorcą największych polskich i światowych marek. Od lat współpracujemy z firmami: The Walt Disney Company, Mattel, Hasbro, CD Project, Viacom oraz EOne. W celu wsparcia dystrybutorów naszych produktów rozwinęliśmy szeroką działalność marketingową, którą obejmuje: reklamę w mass mediach, sponsoring, promocje czy też projektowanie dedykowanych linii wzorniczych.

www.st-majewski.pl

 

Wydawnictwo DREAMS


Od początku działalności wydawnictwa DREAMS szczególne miejsce zajmuje literatura dla dzieci. Równocześnie obok bajek i opowiadań dla najmłodszych czytelników, znaczną część naszej propozycji stanowi literatura dla młodzieży i dorosłych.
Wydawane przez nas książki z dziedziny literatury pięknej, prozy kobiecej i młodzieżowej mają za zadanie kształtować charakter i propagować właściwe postawy ludzkie.
Istotą wydawnictwa DREAMS jest wydawanie powieści wyjątkowych, które w subtelny sposób skłonią do myślenia, a dzięki niestereotypowym bohaterom będą promowały dobre wartości.

www.dreamswydawnictwo.pl

 

Wydawnictwo Media Rodzina

Wydawca książek dla dzieci, młodzieży, tytułów psychologicznych, poradników, audiobooków. Wśród oferty wydawniczej wyróżniają się bestsellerowe serie „Jak mówić…”, „Opowieści z Narnii”, „Harry Potter”, „Igrzyska śmierci”, a także „Inteligencja emocjonalna” i „Pułapki myślenia”.
Najpopularniejsze tytuły dla dzieci to opowiadania o Panu Kuleczce, Pettsonie i Findusie, Kici Koci, cykl „Mądra Mysz”. W serii Klasyka w nowych szatach ukazały się m.in. „Baśnie” Andersena, braci Grimm, „Pinokio”. W ramach beletrystyki, pod nazwą Gorzka Czekolada zostały wydane m.in. kryminały Nele Neuhaus, „Kolacja” H. Kocha czy „Projekt Rosie” G. Simsiona.

www.mediarodzina.pl

 

PIATNIK (dystrybutor Kluwi s.c.)

PIATNIK (dystrybutor Kluwi s.c.)

Firma Ferd. Piatnik & Sohne jest jednym z największych producentów kart do gry, gier i puzzli w Europie. Od 6 pokoleń firma jest prowadzona przez członków rodziny PIATNIK, jest więc firmą rodzinną. Sztuka wytwarzania kart była przekazywana z pokolenia na pokolenie, poczynając od tradycyjnego ręcznego malowania kart aż do dzisiejszej wysoce zmechanizowanej produkcji. Do produkcji kart firmy PIATNIK używany jest surowiec najwyższej jakości, a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest różnorodność wzorów kart i puzzli. Ta długa tradycja i nieustanne starania o wysoką jakość produkcji spowodowały, że nazwa PIATNIK jest obecnie znana na całym świecie, a w Polsce jest wręcz synonimem luksusowych kart do gry. W latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku karty PIATNIKA w Polsce można było znaleźć jedynie w Pewexach, gdzie były dostępne wyłącznie za dolary. Od 1991 roku dystrybucją PIATNIKA w Polsce zajmuje się firma KLUWI, również firma rodzinna. Dla uczestników Konkursu marka Piatnik przekaże zestaw planszowych gier rodzinnych Activity Go!

www.piatnik.pl

www.piatnik.pl/gry/rodzinne.html

 

Mesio.pl

mesio.pl

Mesio.pl jest nową marką piórników, etui i saszetek . Nasz zespół tworzy grupa młodych, ale doświadczonych w branży papierniczej, osób. Piórniki szyjemy z materiałów najwyższej jakości, które kupujemy w polskich firmach. Dbając o profesjonalne wykonanie gwarantujemy długoletnie użytkowanie naszych produktów. Staramy się dobierać wzory do wieku, płci i aktualnych upodobań Klientów. Podążamy za nowinkami projektowymi, szukamy nowych materiałów, stąd w naszej kolekcji piórniki szkolne z filcu, płótna, juty, codury, czy pluszu. Systematycznie rozszerzamy ofertę i proponujemy: piórniki szkolne jedno i dwukomorowe, saszetki, etui, worki szkolne, torby szkolne i torby na zakupy, zakładki do książek. Każdy piórnik posiada 6-miesięczną gwarancję. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam wierzyć, że nasze główne założenia, aby produkować i promować polskie piórniki, okazały się słuszne.

www.mesio.pl


 

ORGANIZATORZY:

 

PARTNERZY:

 

PATRONI MEDIALNI:

 

REALIZATOR KONKURSU: