Szanowni Państwo

I edycja ogólnopolskiego konkursu Strażnicy Sieci 2016 została zakończona! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz placówkom edukacyjnym za udział w tym projekcie. Dziękujemy również wszystkim naszym Partnerom, Sponsorom oraz Patronom Medialnym za wsparcie tej inicjatywy, promującej tak ważną kwestię jaką jest bezpieczeństwo dzieci w Internecie.

Bardzo się cieszymy, że konkurs cieszył się tak ogromną popularnością! Na konkurs spłynęło ponad 4000 prac ze wszystkich województw w całej Polsce! Zgłoszenia otrzymaliśmy zarówno z dużych aglomeracji, jak i małych zakątków naszego kraju. Za wszystkie dziękujemy, doceniając wyobraźnię plastyczną najmłodszych, jak i wkład Opiekunów oraz Rodziców, którzy zadbali o to, aby te piękne prace plastyczne dotarły do nas na czas!

W chwili obecnej przyjmujemy nadal wszystkie zgłoszenia, które zostały nadane z regulaminową datą 12 grudnia 2016.

Dlatego, dbając o to, aby wszystkie prace spełniające wymogi formalne miały szansę wziąć udział w Konkursie i zostać poddane ocenie Jury zdecydowaliśmy się przesunąć datę ogłoszenia wyników Konkursu z dnia 20 grudnia 2016 r. na dzień 3 stycznia 2017r. Dotyczy to również wyniku co do zwycięskiej szkoły, która nadesłała największą liczbę prac.

O wszystkich aktualnych wydarzeniach, związanych z Konkursem będziemy informować na bieżąco!

Zapraszamy też na profil FB, na którym zamieszczamy informacje o Konkursie.

www.facebook.com/Web-Watcher-1670278729905794/

ORGANIZATORZY KONKURSU

 


 

ORGANIZATORZY:

 

PARTNERZY:

 

PATRONI MEDIALNI:

 

REALIZATOR KONKURSU: